TJ Jiskra Otrokovice

Vítejte na stránkách házenkářského klubu
TJ Jiskra Otrokovice
jiskraotrokovice.sklub.cz

TJ Jiskra Otrokovice

21. kolo, Út 01.05 00:00

TJ Sokol Ostrava - Záb..29
TJ Jiskra Otrokovice31

TJ Jiskra Otrokovice

19. kolo, Ne 29.04 00:00

HK Veselí nad Moravou25
TJ Jiskra Otrokovice27

TJ Jiskra Otrokovice

15. kolo, Ne 11.03 00:00

HK Ivančice33
TJ Jiskra Otrokovice26

TJ Sokol Velké Meziříčí

13. kolo, Ne 25.02 09:30

TJ Jiskra Otrokovice30
TJ Sokol Velké Meziříč..17

TJ Jiskra Otrokovice

12. kolo, So 10.02 00:00

DHK Zora Olomouc26
TJ Jiskra Otrokovice26

HC Hlučín

22. kolo, So 03.02 18:30

TJ Jiskra Otrokovice49
HC Hlučín14

TJ Jiskra Otrokovice

11. kolo, Ne 10.12 00:00

HC Hlučín23
TJ Jiskra Otrokovice39

TJ Sokol Ostrava - Zábřeh

10. kolo, Ne 03.12 12:00

TJ Jiskra Otrokovice34
TJ Sokol Ostrava - Záb..21

HK Veselí nad Moravou

8. kolo, Ne 12.11 17:00

TJ Jiskra Otrokovice20
HK Veselí nad Moravou25

TJ Jiskra Otrokovice

7. kolo, So 04.11 00:00

Tatran Bohunice12
TJ Jiskra Otrokovice26

JISKRA JUNIOR HANDBALL CUP 2017 - starší dorostenky

JISKRA JUNIOR HANDBALL CUP 2017 - starší dorostenky

Starší dorostenky absolvovaly svůj turnaj v nedalekém Zlíně. Důvodem byla právě probíhající rekonstrukce Městské sportovní haly. Naše děvčata zahájila své účinkování hned v prvním pátečním utkání. Soupeřem jim byla děvčata TJ Sokol Hrabůvka - Zábřeh. Naše družstvo předvedlo solidní výkon a po zásluze celkem jasně zvítězila. Svůj druhý páteční zápas jsme bohužel neodehráli, protože družstvo z Maďarska nedorazilo. To hodně ovlivnilo průběh turnaje, ale všichni zúčastnění to přijali s klide a situace se zvládla na jedničku. Ještě v pátek jsme tudíž odehráli utkání s děvčaty ze Zlína. Sice jsme prohráli o 3 branky, ale i tak si děvčata vysloužila moji pochvalu a uznání přihlížejících. Druhý den jsme hráli dvě naprosto vyrovnaná utkání s Porubou a Jiskrou H.Brod. To první skončilo naší výhrou o jedinou branku. To druhé myslím že spravedlivou remízou. Děvčata si zasloužila pochvalu především za to, že psychicky a takticky zvládla i velmi nepříznivé situace, když jsme prohrávali i o 4 branky.  V neděli nás čekalo velmi důležité utkáni s děvčaty z Veselí nad Moravou, které zde vedl zkušený trenér Antonín Střelec. Šlo nám o 3.místo v turnaji. Bohužel jsme po velmi dobrém začátku (5:1) zcela propadli téměř ve všech herních činnostech. Holky z Veselí nás vyškolily ve hře 1:1 a hlavně v obranné fázi. I přes to, že jsme udělali vše co jsme mohli, na soupeře jsme bohužel nestačili. Musel jsem dokonce zvýšit hlas, protože děvčata v druhém poločase přestala hrát a zdálo se, že jen čekají, až zápas skončí. Do zahájení 1.ligy ještě ale nějaký čas zbývá, tak doufám, že uděláme vše pro to, abychom natrénovali to, co nám zatím chybí. Poslední utkání ji bylo v podstatě jen formalita. Děvčata z DHC Plzeň potvrdila, že jsou výkonnostně úplně někde jinde než většina zúčastněných družstev. Musím ale naše hráčky pochválit za bojovnost.

Kádr našich starších dorostenek je velmi úzký. Je ale složen z děvčat, která házenou žijí. V srpnu absolvovala velmi dobrou přípravu společně s družstvem mladších dorostenek a vytvořily si velmi dobrý kolektiv, který táhne za jeden provaz. Některé projevy jejich sounáležitosti jsou až dojemné a to nás všechny, co se kolem nich motáme, velmi těší. Při turnaji nám střídavě vypomáhaly hráčky mladšího dorostu Alžběta Vyoralová, Denisa Hnaníčková, Milka Stuchlíková, Klára Žůrková a Eliška Blahušová. Tyto hráčky a zřejmě i některé další nám budou vypomáhat i v sezóně. Věříme, že budou velkými oporami. To ostatně na tomto turnaji předvedly. Nebudu jmenovitě vyzdvihovat výkony jednotlivých hráček, protože pochvalu především za bojovnost a nasazení si zaslouží všechny. To že nebylo vše podle našich představ, a že nás boty tlačí téměř všude, víme. Je teď na nás všech, jak se s tím popereme. Pokud na tom budeme pracovat stejně zodpovědně, jako na fyzické přípravě během srpna, tak se to určitě brzy projeví.

Sestava a branky: Šimková, Procházková, Popelíková - Slováčková 22, Sekulová 22, Blahušová E. 1, Mozolová 6, Zavadilová 3, Vyoralová 11, Hnaníčková 6, Vičánková 14, Tejnská 2, Masarová 21, Stuchlíková 20, Žůrková 5

Výsledky a další informace naleznete:  zde

 

Diskuze

Tabulka

1. TJ Jiskra Otrokovice 0 0:0 0
2. DHK Zora Olomouc 0 0:0 0
3. HC Zlín 0 0:0 0
4. DHC Slávia Praha 0 0:0 0
5. DHK Baník Most 0 0:0 0
6. Házená Jindřichův.. 0 0:0 0
7. DHC Plzeň 0 0:0 0
8. HK Veselí nad Moravou 0 0:0 0
9. TJ Sokol Poruba 0 0:0 0
10. Sokol Písek 0 0:0 0
11. HK Ivančice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Lesy ČR, s.p. Institut pro testován a certifikaci Dr.Cool Teas spol.s r.o. BESI fitness Lanáček Teplárna Otrokovice TEAZ s.r.o. Zlínský kraj Město Otrokovice Z Studio Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 56087
Posledních 30 dnů: 2120 | Posledních 7 dnů: 251 | Poslední den: 31

© 2018 TJ Jiskra Otrokovice | Všechna práva vyhrazena | jiskraotrokovice@sklub.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne