SHK Kunovice24

22. kolo, Čt 30.05 00:00

DOMÁCÍ PŘÍPRAVNÝ TURNAJ ŽEN V OT.

A máme týden do prvního mistráku v jarní části soutěže .....

V pátek 3.2. v sobotu 4.2.2023 jsme odehráli asi poslední přípravná utkání na našem přípravném turnaji v OT. Turnaje se zúčastnila družstva Jiskra OT I, Jiskra OT II, Lesany Zubří, HK Žeravice a AgroKarpaty Pezinok. Jelikož jsme s našimi SD udělali i druhé družstvo, tak jsme se snažili do hry zapojit opět co nejvíce hráček. U družstva Jiskra OT I jsme do zápasů nastupovali s taktikou dvou „šestek“, aktivní (náročné obrany) a snahou o jednoduché a rychlé branky. Každá „šestka“ měl vždy k dispozici 10 minut v poločase a úkol aktivně ubránit s přechodem do RÚ (rychlého útoku). Tento náročný styl hry sebou samozřejmě nese i relativně dost chyb jak v obraně, tak přechodu do RÚ. Myslím ale, že oproti turnaji v Trenčíně jsme udělali opět kus práce a i přes ony zmiňované „neduhy“ tohoto stylu hry můžeme být spokojeni. Néééé však usnout na vavřínech! Za týden nás čeká první jarní mistrák v Kunovicích a pokud chceme být rovnocenným soupeřem družstva z vrcholu tabulky, tak musíme ještě máknout. No uvidíme.

Turnaj se hrál systémem „každý s každým“ v hracím čase 2 x 20 minut. Turnaj jsme odehráli v této sestavě: B.Šimková, B.Kryšková, H.Nesvadbová, T.Divilková, K.Gajdošíková, V.Vařechová, E.Kalivodová, M.Bergerová, A.Zpěváková, E.Chludová, D.Juříková, Z.Dufková, K.Žurková, Z.Žůrková, A.Šarmanová, J.Hvozdenská, S.Horáková, S.Hozová. Holky musím pochválit, neboť tahle změna stylu hry je mimo jiné náročná i na „hlavu“ - změnu myšlení a vnímání hry a samozřejmě fyzičku. Myslím, že všechny své úkoly plnily a dokonce jsem měl pocit, že se jim i tahle změna hry líbila. I atmosféra v družstvu se mně zdá dobrá, takže …..snad jsme na dobré cestě. VŠEM HOLKÁM VELKÁ POCHVALA!!! No a jak to vlastně vše dopadlo?

První zápas >> Jiskra OT I – Jiskra OT II   39:25

Branky: K.Gajdošíková, V.Vařechová 10, E.Kalivodová 3, M.Bergerová 3, K.Žurková 2, A.Šarmanová 2, J.Hvozdenská 6, S.Horáková, S.Hozová 5, D.Juříková 3, Z.Dufková 5, K.Gajdošíková.

Druhý zápas >> Jiskra OT I – HK Žeravice   27:18

Branky: T.Divilková 4, V.Vařechová 1, E.Kalivodová 4, M.Bergerová 2, K.Žurková 3, A.Šarmanová 3, J.Hvozdenská 4, S.Horáková 3, S.Hozová 2, D.Juříková, Z.Dufková, K.Gajdošíková 1.

Třetí zápas >> Jiskra OT I – AgroKarpaty Pezinok   28:14

Branky: T.Divilková, V.Vařechová 2, E.Kalivodová 3, M.Bergerová 6, K.Žurková 2, A.Šarmanová 3, J.Hvozdenská 3, S.Horáková 2, S.Hozová 3, D.Juříková 1, Z.Dufková 2, K.Gajdošíková 1.

Čtvrtý zápas >> Jiskra OT I – Lesana Zubří   39:18

Branky: T.Divilková 3, V.Vařechová 6, E.Kalivodová 3, A.Zpěváková 3, K.Žurková 4, J.Hvozdenská 5, S.Horáková 3, S.Hozová 3, D.Juříková 1, Z.Dufková 4, K.Gajdošíková 4, E.Chludová.

Takže 8 bodů a celkově 1.místo s celkovým skóre 133:75

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ městu Otrokovice za finanční podporu turnaje a všem fanouškům za povzbuzování, Už se těšíme na Vaši účast v hledišti v jarní části mistrovské soutěže. Děkujeme