SH Bohunice, 19.3.2022 13:00

Tatran Bohunice

29 : 20

(12:12)

V sobotu 19.3.2022 jsme k dalšímu mistráku zavítali do Brna. Domácí děvčata z Tatranu Bohunice byla po čtyřech vítězných utkáních v jarní části soutěže dobře naladěná a my jim tuhle „dobrou náladu“ chtěli narušit. I když se od začátku jarní části soutěže potýkáme s okolnostmi, které nám „nenahrávají“ do karet a horko těžko dáváme dohromady rozumnou sestavu pro mistráky, tak i do Brna jsme odjeli v sestavě, která jistou naději na zisk dvou bodů skýtala. Bylo jasné, že dva body ležely za hranicí bojovnosti, dravosti, chtění vyhrát, udělaní něčeho na víc a nebát se dát gól. Bohužel jsme v téhle zkoušce opět neobstáli, ač ještě ve 42 minutě utkání svítilo na ukazateli skóre 18:18. Těžko popsat oněch posledních 18 minut utkání z naší strany. Je spousta slov, která by se dala použít, ale tohle není místo, kde je lze použít a napsat! Takže to shrnu do koncovky „nejhorší výkon v této sezóně“! No a jelikož jsem slíbil, že si již nebudu stěžovat, tak mám jednu prosbu. Ten, kdo bude číst tento článek, tak jej prosím o zamyšlení se, zda neví o 6 – 8 hráčkách, které jsou ochotny 2x týdně trénovat (ST + PÁ), mají chuť na sobě makat, jsou ochotny naslouchat, chtějí dávat branky a jsou ochotny dát družstvu a klubu duši a prát se za něj!!! Vím, že to co požaduji není málo, ale bez těchto „vlastností“ se budeme dál jen plácat, jako nyní. A že to na podzim fungovalo (tedy aspoň v zápasech)? Nooo, to tam byla aspoň ta bojovnost a chtít udělat něco navíc pro výhru, tedy vyhrát! Jen proč tahle výzva. V pátek, trenálu před mistrákem, byly na trenálu 3 (slovy TŘI) hráčky, tedy přesněji 2 brankařky a jedno křídlo, které byly nominovány na mistrák do Brna. No nic. Zkusíme s tímhle nějak „pracovat“ a třeba některá děvčata pochopí, že takhle se to OPRAVDU dělat nedá.