SH Břve, 8.10.2022 00:00

28 : 23

(12:13)

LIONS Hostivice-Břve : TJ Jiskra Otrokovice 28:23 (12:13)

V neděli 9.10.2022 jsme odehráli další mistrák v matičce Praze s děvčaty z Lions Hostivice. Bylo to další těžké utkání v řadě, které nás na začátku této sezóny čekalo. Bohužel jsme měli opět problém dát družstvo vůbec dohromady (to jsme ještě po cestě „ukradli“ dvě hráčky SD, které se vracely ze zápasu domů – Valču Máčalovou a Paju Cvopovou) a tak jsem čekal co se z toho v Praze „vylíhne“.  Byl jsem však velmi mile překvapen, jak holky k zápasu přistoupily. Jak makaly, chodily do toho, byla i střelba z dálky no super. Trochu to skřípalo v obraně (malý důraz při přerušování míče – hry), ale v bráně byla skvělá Barča Šimková (po celý zápas nás držela!!!) a tak jsme po první půlce vedli 13:12. Bohužel na začátku druhé půle holky asi podlehly dojmu, že to půjde už samo a ono NE. Soupeř nám utekl až na 14:18  a 17:21, ale baby zamakaly a ve 46 minutě bylo 20:21. Chvíli se skóre tak nějak posouvalo až do 55 minuty, kdy jsme prohrávali 23:24 a soupeř dostal 2 minuty a my začali hrát přesilovku. Rychle jsme se domluvili co hrát (tedy aspoň Já si to myslel), ale bohužel opak byl pravdou. Přesilovku jsme prohráli 0:3 a bylo v podstatě po zápase. Celá přesilovka byla o netrpělivosti, bez pohybu, totálním taktickém zkratu, prostě křeč!!! Na tomhle musíme HODNĚ zapracovat. Bohužel opět prohra, ale už se ctí a s výrazně lepším projevem hry a nasazením hráček. Škoda, ale pozitivní je, že se projev, nasazení a odvaha (vystřelit) začínají lepšit a snad bude lépe. Všem holkám bych chtěl moc poděkovat za to, že se v Praze o výsledek porvaly a velké díky také Valči a Páji za pomoc.